Skip to content

VANDENS VARTOTOJŲ DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2023 m. balandžio 1 d. UAB „Telšių vandenys“ siųs gyventojams mokėjimo pranešimus, kuriuose bus nurodyta: mokėtojo kodas, mokėtina suma už suvartotą vandenį ir/arba surinktas nuotekas, laikotarpis už kurį priskaičiuota mokėtina suma ir apmokėjimo terminas. Pranešimai bus siunčiami tik el. paštu arba trumpąja SMS žinute. Popierinį mokėjimo pranešimą bus galima gauti tik atvykus į UAB „Telšių vandenys“ pardavimų skyrių.

Gyventojams, kurie neturi galimybės naudotis internetu ar išmaniaisiais telefonais, išduosime kortelę, kurioje bus nurodytas mokėtojo brūkšninis kodas.

Atsiskaitymo už suteiktas paslaugas tvarka bus tokia pati kaip kitų komunalinių paslaugų – elektros, dujų. Gavę pranešimą, jį apmokėti turėsite iki paskutinės einamojo (to pačio) mėnesio dienos, tuo pačiu deklaruosite skaitiklio rodmenis už einamąjį mėnesį.  Įmokų surinkimo įstaigos nesikeičia.

Prašome gyventojus patikslinti savo kontaktinę informaciją (el. pašto adresą, mobilaus ar paprasto telefono Nr.) sklandžiam pranešimų gavimui. Informaciją prašome pateikti: el. paštu abonentinis@telsiuvandenys.lt arba tel. (8-444-54000, 8-444-60729, 8-658-47933).