Skip to content

Atsiskaitymo tvarka gyventojams nuo 2023 m. balandžio 1 d.

Informuojame, kad nuo 2023 balandžio 1 d. už suteiktas paslaugas per praėjusį mėnesį bus atsiskaitoma pagal pateiktą mokėjimo pranešimą iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Atsiskaitymo tvarka nieko nesiskirs nuo kitų komunalinių paslaugų atsiskaitymo, pvz. elektros. Mokėjimo pranešimą gausite el. paštu arba trumpąją SMS žinute. Prašome mokėti tik gautame mokėjimo pranešime nurodytą sumą, o skaitiklių parodymus deklaruoti (pateikti) įmokų surinkimo kasose, ten kur iki šiol mokėjote. Pagal šiuos rodmenis mokėjimo pranešimą pateiksime iki sekančio mėnesio 10 dienos.

Gyventojų, kurie neturi galimybės naudotis išmaniosiomis ryšio priemonėmis patogumui, atspausdinsime daugkartinę mokėjimo kortelę su brūkšniniu kodu. Kadangi tokių klientų turime nemažai, visiems iškart atspausdinti kortelių nespėsime, todėl norime nuraminti, kad atsiskaitymui ši kortelė nėra būtina, svarbu nuėjus į kasą turėti savo mokėtojo kodą ir skaitiklio parodymą.

Gyventojai, kurie naudojasi elektroninės bankininkystės paslaugomis ir turės SMART ID, mobilų parašą ar PIN generatorių apmokėti ir pateikti skaitiklių parodymus galės neišeidami iš namų, kadangi kartu su mokėjimo pranešimu siųsime aktyvią nuorodą (Pay Link), kurią atidarę būsite nukelti į savitarnos svetainės puslapį (registruotis nereikia), kuriame:

  •  deklaruosite parodymus „IKI” langelyje įrašę skaitiklio parodymų reikšmę;
  •  apmokėsite  mokėjimo pranešime nurodytą sumą pasirinkdami ikoną „Mokėti“, tada būsite nukreipti į Payseros banką ir su savo turimais banko, mobilaus parašo ar PIn generatoriaus kodais patvirtinsite pavedimą.

Norime atkreipti gyventojų dėmesį dėl pirmo mėnesio mokėjimų. Dalis gyventojų, kurie bus atsiskaitę už suteiktas paslaugas kovo mėn., pirmą mėnesį gaus mokėjimo pranešimus su nurodyta 0 Eur mokėtina suma. Tokiu atveju reikės tik deklaruoti parodymus, tačiau, kad būtų deklaravimas reikės nurodyti 1 Eur mokėtiną sumą ir deklaruoti parodymus. Deklaruoti apskaitos prietaiso parodymus galite:

  1. įmokų surinkimo kasose ( PC Maxima; Perlas terminalai; Elotus kasoje; Lietuvos pašto skyriuose)
  2. atsidarę aktyvią nuorodą (Pay Link), kurią rasite SMS žinutėje arba el. laiške;
  3. paskambinę į UAB Telšių vandenys pardavimų skyrių tel. +370 444 54000 (pasirinkti „3“)
  4. atsiskaitymo platformose: Viena sąskaita; Ignitis; Perlas Go.