Skip to content

Minėdami Vandentvarkos darbuotojų profesinę šventę, nuo pat ryto kartu tvarkėme ir gražinome bendrovės erdves, o vėliau susirinkome pabūti bendrystėje, aptarti kasdienių darbų, iššūkių ir ateities planų.

Šventės metu už ilgametį, atsakingą ir profesionalų darbą Aplinkos ministro padėka skirta Irenai Norkienei, o Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos prezidento garbės raštais įvertinti Jolanta Alijošė, Rolandas Žimkus, Remigijus Maziliauskis ir Žydrūnas Varpiotas. Buhalterių dienos proga pasveikintos ir bendrovės buhalterijos darbuotojos.

Jaukią šventinę nuotaiką kūrė Telšių meno mokyklos mokinių darbai vandens tema – dėkojame jauniesiems kūrėjams už kūrybiškumą ir prasmingą žvilgsnį į vandenį.

Tokios akimirkos primena, kad stipri bendrovė kuriama žmonių – jų atsakomybės, patirties ir kasdienio darbo dėka.