Renginiai

UAB „Telšių vandenys" organizuojami renginiai skirti visiems, pageidaujantiems susipažinti su įmonės veikla, darbo rezultatais, problemomis ir planais, pabendrauti su mūsų bendrovės specialistais bei apsilankyti mūsų objektuose. Ypač populiarios organizuojamos bendrovės atvirų durų dienos. Šiuos renginius visose respublikos vandentvarkos įmonėse iniciavo Lietuvos Vandens Tiekėjų Asociacija (LVTA). Jie vyksta nuo 1999 m.

LVTA apibrėžė atvirų durų dienų renginio tikslą - supažindinti vartotojus su bendrovės veikla, jos rodikliais, darbo rezultatais, aktualiomis ūkio eksploatavimo problemomis, jų sprendimo galimybėmis, įdiegtomis naujovėmis, vykdomais projektais, strateginiais tikslais, o taip pat skatinti vartotojų domėjimąsi bei didinti jų supratimą apie vandentiekio ūkio veiklą.

Malonu, kai renginiuose aktyviai dalyvauja moksleiviai, kurie smalsumu neretai pranoksta suaugusius. "Atvertos durys" - tai įmonės atvirumo visuomenei ženklas, noras bendrauti su savo klientais - vandens vartotojais.

iso2015