Kokia gyventojų atsiskaitymo už teikiamas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas tvarka?

Gyventojai, kurie yra sudarę su UAB „Telšių vandenys“ sutartis dėl geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų teikimo, už suvartotą vandenį ir nuotekas atsiskaito pagal bute/įvade esančio vandens apskaitos prietaiso (skaitiklio) rodmenis už kiekvieno mėnesio ataskaitinį laikotarpį iki sekančio mėnesio priešpaskutinės dienos. Jei skaitiklio nėra – pagal patvirtintą Telšių rajono savivaldybėje 2018 metams metų vidutinį suvartojamo geriamojo vandens kiekį - 1,71 m3/1 gyventojui per mėnesį.

Informuojame, kad Vadovaujantis Verslo aptarnavimo centro 2017m. lapkričio 22d. raštu Nr.SD17-211 Dėl sutarties nutraukimo, nuo 2018m. vasario 01d. UAB „Telšių vandenys“ Vartotojai, norėdami atsiskaityti grynaisiais pinigais ir rodmenis pildyti popierinėje Atsiskaitymo knygelėje 5, 6, 7 grafose, pasibaigus Atsiskaitymo knygelei, pagal iki šiol galiojančią tvarką savitarnos svetainėje www.manogile.lt ir tel.1802 per Verslo aptarnavimo centrą naujos Atsiskaitymo knygelės nebegaus. Jei Atsiskaitymo knygelė Vartotojui tikrai reikalinga rodmenims užrašyti, rodmenų užrašymo (pildymo) formą galima įsigyti :

1. UAB Mažeikių butų ūkio (UAB „Elotus) kasose Telšiuose adresu Turgaus a.4, tel.8(444)53250.
2. Galima atvykti į UAB „Telšių vandenys“ Plungės 55 abonentinį skyrių 11 kab. ir gauti rodmenų užrašymo (pildymo) formos pavyzdį bei išsamią jums reikiamą informaciją arba pasiskambinti tel. 8(444)60729, 865093301. Darbo laikas I-IV 8-17val., V 8-16val.
3. UAB „Telšių vandenys“ elektroninėje svetainėje patalpintas rodmenų užrašymo (pildymo) formos pavyzdys, kurį galite atsispausdinti, užpildyti ir pateikti mokėjimo įstaigai. Paspaudę nuorodą galite atsisiųsti elektroninę formos versiją ir ją atsispausdinti: <<< mokejimo_kvitas.pdf >>>.

Už geriamojo vandens ir nuotekų paslaugas galite atsiskaityti grynaisiais ir internetu. Vartotojui yra palikta galimybė rinktis: mokėti užpildant rodmenų užrašymo formą ar pateikti informaciją žodžiu. Įmokų surinkimo vietoje mokėjimui atlikti yra reikalingi šie duomenys: būtina žinoti mokėtojo kodą (7(septyni) skaitmenys, tas pats kodas ir pasibaigus Atsiskaitymo knygelei, t. y. kodas, įrašytas elektros energijos pirkimo-pardavimo sutartyje), pardavimo kainą, apskaitos prietaiso rodmenis (nuo-iki), už kuriuos daromas mokėjimas, taikomas tarifas bei mokėtina suma.

Jūs galite naudotis mokėjimų priėmimo įmonių paslaugomis:
- UAB Lietuvos paštas
- UAB Mažeikių butų ūkis (UAB Elotus) kasos
- UAB Viena sąskaita
- UAB Perlo paslaugos terminalai
- Sollo (PC MAXIMA) kasos
- Lietuvos centrinė kredito unija
- Šiaulių bankas, AB
- SWEDBANK, AB
- Luminor bankas, AB (AB DNB)
- Gile

 

iso2015