2015-08-11 BAIGIAMAS ĮGYVENDINTI PROJEKTAS "VANDENS TIEKIMO IR NUOTEKŲ TVARKYMO INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA TELŠIUOSE IR TELŠIŲ RAJONE (NEVARĖNUOSE, RYŠKĖNUOSE IR DEGAIČIUOSE)"

es_2013

 

UAB „Telšių vandenys" kartu su partneriu Telšių rajono savivaldybės administracija nuo 2013 m. pabaigos sėkmingai įgyvendina projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Telšiuose ir Telšių rajone (Nevarėnuose, Ryškėnuose ir Degaičiuose)" Nr. VP3-3.1-AM-01-V-05-037 (toliau – Projektas). Projektas yra finansuojamas pagal Lietuvos 2007 - 2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategijos Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 3 prioriteto „Aplinka ir darnus vystymasis" įgyvendinimo priemonę VP3-3.1-AM-01-V „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra". Projekto vertė - 5.096.356,58 Eur. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos Sanglaudos fondo (85 proc.), Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto (10 proc.) bei Projekto vykdytojo UAB "Telšių vandenys" ir partnerio Telšių rajono savivaldybės administracijos (5 proc.) lėšomis.

Šiuo metu Projektas jau baigiamas įgyvendinti. Vandentiekio ir nuotekų tinklų bei nuotekų valymo įrenginių statybos darbai yra baigti ir š. m. rugpjūčio mėnesį bus priduoti eksploatacijai. Per 18 mėnesių darbų vykdymo laikotarpį rangovas UAB "Plungės lagūna" atliko šiuos darbus: pastatė naujus nuotekų valymo įrenginius (1 vnt.), paklojo nuotekų tinklus Nevarėnuose, taip pat, paklojo vandentiekio ir nuotekų tinklus Telšiuose, Ryškėnuose ir Degaičiuose.

 
Gyvenvietės Gatvės, kuriose vykdyti ir užbaigti vandentiekio ir / ar nuotekų tinklų plėtros darbai
Nevarėnai Aguonų g., Artojų g., Gėlių g., Kaštonų g., Klevų g., Lakštingalų g., Liepų g., Malūno g., Miško g., Naujoji g., Parko g., Skaudučių g., Sodų g., Šermukšnių g., Telšių g., Vytauto g., Žalioji g., Žemaičių g.
Degaičiai Anulėnų g.
Ryškėnai Aušros g., Beržų g., Gaubelių g., Liepų g., Masčio g., Pušies g., Spindulio g., Žalioji g., Žarėnų g., Žilvičių g.
Telšiai A. Baranausko g., A. Klemento g., Aušros g., Baltijos skg., Degaičių g., Degaičių skg., Degenių g., Dirkstelių g., Draugystės a., Dvaro g., Džiugo g., Ežero g., Geležinkelio g., Gėlių g., Germanto g., Germanto skg., J. Basanavičiaus g., K. Praniauskaitės, Kuršėnų g., Laisvės g., Lakštingalų g., Liepų g., Luokės g., M., Daukšos g., Medžiotojų g., Melioratorių g., Minijos g., Miško g., P. Cvirkos g., Parko g., Plinkšių g., Pramonės g., Rožių g., S. Nėries g., S. Stanevičiaus g., S.Daukanto g., Sodo g., Taikos g., Taikos skg., Tilžės g., Tryškių g.,Tulpių skg., Uosių g., Ventos g., Žalioji g., Žarėnų g., Žilvino g.

Įvykdžius darbus iš viso Telšių rajone nutiesta 2,3 km. naujų vandentiekio tinklų, 30,74 km. naujų nuotekų tinklų, sudaryta galimybė prie vandentiekio tinklų prisijungti 29 būstams, prie nuotekų tinklų 679 būstams.

Įgyvendinus Projektą, Telšių mieste ir Telšių rajono Nevarėnų, Ryškėnų ir Degaičių gyvenvietėse bus užtikrintas ilgalaikis, technine ir ekonomine prasme vartotojams prieinamas vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų teikimas. Gyventojai, kurie iki šiol negalėjo naudotis centralizuotomis nuotekų surinkimo ir vandens tiekimo paslaugomis, galės prisijungti prie naujų tinklų ir taip pagerinti savo buities sąlygas. Taip pat, sumažės paviršinių ir požeminių vandenų tarša, kas sąlygos sveikesnę gyvenamąją aplinką. Tikimasi, kad prie nuotekų tinklų prisijungs ne mažiau kaip 1765 gyventojai, prie vandentiekio tinklų 75 gyventojai.

UAB „Telšių vandenys" ir Telšių rajono savivaldybės administracija kviečia ir ragina Nevarėnų, Ryškėnų, Degaičių ir Telšių gyventojus aktyviai teikti prašymus ir jungtis prie naujai paklotų vandentiekio bei nuotekų surinkimo tinklų.

Dėl prisijungimo prie centralizuotų tinklų sąlygų gavimo ir abonentinių sutarčių sudarymo, prašome kreiptis į UAB „Telšių vandenys", Plungės g. 55, 87327 Telšiai, abonentų skyrių (kab. 11). Telefonas pasiteiravimui: tel. 8 (444) 60729, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

iso2015